Aktuální akční nabídka

Akční sumář, květen 2016

Sumář obsahuje informace o:

 • B2C, letní kampani 2016
 • B2C, MAN balíčcích: výměna brzdových kotoučů a desek včetně práce
 • B2C, spojkových sadách (součást Letní kampaně 2016)
 • MAN sady - marketingové materiály
 • B2B, GPR II – nabídka pro participující SP

Přejít na stránku akčních nabídek

 

 

Hledáme nové spolupracovníky

V rámci rozšiřování služeb společnosti hledáme do našeho kolektivu nové spolupracovníky na pozice:

 • automechanik
 • autoelektrikář

Nabízíme nové pracovní zázemí, korektní platové podmínky, vstřícný přístup a možnost přizpůsobení pracovní doby.

Celý článek

Partneři

Zde může být výčet obchodních  a jiných partnerů:

 • Elit sed diam
 • Cincidunt ut laoreet
 • Assum typi non habent
 • Consuetudium lectorum
 • Ullamcorper suscipit

Celý článek

 

CZECH TRUCK SERVIS s.r.o.

MAN | Service Mobile 24: 00800 Mobile24
00800 66 24 53 24
+49 (01805) 353 53 364

Myčka vozidel

Myčka vozidel

 

Čistá a umytá vozidla, která přepravují náklad jsou stále častějším přáním těch, kteří si u dopravních společností objednávají přepravy a to nejen proto aby mnohdy zvýraznily svoji reklamu na těchto vozidlech, ale také proto, že čistá vozidla potrhují pořádek ve firmách kde vozidla nakládají a skládají. Z tohoto a mnoha dalších důvodu jsme v novém areálu zbudovali kompletní mycí linku nákladních, dodávkových a užitkových vozidel.
Technologie je instalována jako součást servisní haly truck centra.

Mycí portál vykonává pohyb kolem stojícího vozidla po pojezdových kolejnicích. Zařízení umožňuje mytí vozidel do výšky 4200 mm a šířky 2800 mm  pomocí  jednoho horizontálního kartáče a 2 vertikálních kartáčů. 
Mycí proces začíná nanesením speciální chemie na celé vozidlo nástřikovým rámem umístěným na vjezdu do mycí haly. Po zastavení vozidla na základní pozici lze spustit automatické mytí dvěma běhy vlastního kartáčového mytí. Horizontální kartáč má přítlak kontrolován elektronicky. Vertikální kartáče mají přítlak pneumatický s velmi přesným nastavením tlaku řízený počítačem. Linka má možnost volby až 11 programů. Prvním během směrem vzad myje  linka vozidlo šamponem. Při mytí zpět  následuje oplach vozidla a nanesení  sušící směsi / konzervačního vosku. Pro účinnější mytí může zákazník zvolit vysokotlakové mytí spodní části podvozku a dále také vysokotlaké obloukové mytí umístěné v portálu mycím portálu.

Nástřik chemie před mytím

Nástřikový rám  chemie na vozidlo je instalován na vjezdu do haly příčně v délce 3900 mm a výšce 4900 mm. Rám je statický a obsahuje 29 trysek, které jsou plněny z čerpadla o tlaku 4 bar  -  250 l / min.  Do této vody je dávkována chemie pro předmytí pomocí dávkovacího čerpadla.

Mytí podvozků

Mytí podvozků je instalováno na vjezdu do haly příčně v délce 2950 mm. Je statické a obsahuje 24 trysek, které jsou plněny z čerpadla Grunfos o tlaku 20 bar  -  280 l / min.

Tlakové mytí

Mycí portál je vybaven vysokotlakovým rámem od výšky 500 mm do výšky 3620 mm. Mycí trysky jsou nastaveny do V pod úhlem 40° aby došlo k dokonalému vymytí všech částí vozidla. Trysky jsou plněny z čerpadla Grundfos o tlaku 20 bar  -  280 l / min.

Ruční vysokotlaké mytí

Pro dokonalé umytí všech částí vozidel je mycí linka po obou stranách vybavena ručním tlakovým mytím. Na každé straně mycí linky je umístěna jedna tlaková pistole s pěnícím nástavcem pro nanesení chemie a tlakovou vodou o tlaku 160 bar 1120 litrů/hod.

Ruční vysokotlaké mytí horkou vodou

Pro dokonalé umytí mastných částí vozidel je mycí linka vybavena horkovodním tlakovým strojem o tlaku 200 bar, 1080 litrů/hod.. Mytí horkou vodou je možné používat i v zimních měsících pro mytí stavebních strojů a silně znečištěných vozidel.

Venkovní mytí

Pro mytí silně znečištěných vozidel a stavebních strojů, slouží venkovní mytí. Toto venkovní mytí může být prováděno horkou i studenou vodou.

 

Aktuální ceník mycích programů stáhnete ZDE.

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ PRO VÁS!

Hledáme nové spolupracovníky

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA